top of page

 

 

City Experts!

Herkes için toplu taşımayı geliştirirken şehrini keşfet ve yeni arkadaşlar edin.

Önemli toplu taşıma görevlerini tamamlamak için grubunla yola çıkacağın buluşmalar düzenleyerek kentsel hareketliliğin geleceğini şekillendir. Şehrinde insanların kolayca seyahat etmelerine yardımcı ol. Yeni arkadaşlar edinirken eğlen. Günün başarılarını grupça lezzetli bir yemekle kutla!

Şehrinizde bir etkinlik düzenleyin

City Experts etkinlik sahipleri, katılımcıların şehirlerindeki toplu taşımayı mükemmelleştirirken eğlendikleri, ilgi çekici etkinlikler oluşturmak için gönüllü olan Moovit kullanıcılarıdır. 

Bir etkinlik sahibi olarak, aylık yerel etkinlikleri organize etmekten ve yönlendirmekten sorumlu olacaksınız. Moovit ekibi, toplu taşıma görevlerinin tanımlanmasından etkinliğinizin tanıtımına kadar size yardımcı olacaktır. Katılımcılarınız arasında küçük Moovit hediyelerinin dağıtılmasını bile sağlayabilirsiniz.

Moovit, kendi yerel grubunuzu oluşturmanıza yardımcı olurken etkinlik sahibi olarak siz de katılımcılarınızın memnuniyetle karşılandıkları ve sürece dahil oldukları, iyi vakit geçirecekleri ve bir sonraki etkinlikte tekrar buluşmak isteyecekleri bir ortam oluşturabilirsiniz. 

Aşağıdan başvurunuzu yapın, kabul edilirse, şehrinizde City Experts'ün nasıl başlatılacağı konusunda size ulaşacağız.

Başvurduğunuz için teşekkürler

bottom of page